С гордост споделяме, че нашето училище събра впечатляващата сума от 1028,20 евро в подкрепа на децата, борещи се с онкологични заболявания. Инициативата включваше изработка на една голяма авторска „Маска-мартеница“ и многобройни мартеници- ръчно изработени.
Обединени в доброто
Благодарим на ученичките Ивелина Костова(10а), Ивелина Радева(10а), Яна Георгиева (10а), Мирая Цолева(10б), Станимира Филчева (10б), Александра Динева(8г) и Вихра Жекова (8г) Дия Димова (8г), Ивон Пашова (8г), Мелис Устова (8г), които изработиха и продадоха мартеници в училище на стойност 675,20 евро.
Приятелство и съпричастност
Изказваме специална благодарност на Зонта Клуб Стара Загора, които припознаха нашата кауза и дариха 353 евро за голямата кукерска мартеница. На официална церемония нашите талантливи деца Емма-Алесандра (9б), Жанет (9в), Даниела (10б) и Ивелина (10а), под ръководството на г-жа Ивалина Димова, поздравиха дамите от клуба с народен танц в знак на признателност.
Благодарим на всички ученици, колеги и родители! Заедно доказахме, че доброто е заразно!
Заедно доказахме, че в нашето училище растат не само професионалисти, но и хора с големи сърца!





